O marce

    

  

Na wstępie chcemy podkreślić, że kupując naszą odzież wspierasz polską firmę i co niezwykle istotne – polskie szwalnie.

Dziękujemy!


Lamoo vet’s wear to wrocławska marka odzieży medycznej powstała z myślą o lekarzach weterynarii.

Gdy pracujesz w tym zawodzie lub jako ktokolwiek inny z personelu medycznego, spędzasz w odzieży „roboczej” wiele godzin. W trakcie takiego właśnie dyżuru zaczęłam się zastanawiać jakie cechy miała by odzież, która spełniałaby moje oczekiwania.

Na liście pojawiły się następujące rzeczy:

Nowoczesne tkaniny, których jakość i skład dbają o nasze ciało i skórę. Które oddychają i mimo wysokich temperatur dają poczucie komfortu.

Krój dostosowany do ciągłego ruchu w pracy. Do ciągłego ruszania rękoma, podnoszenia, schylania się i kucania. Myślę, że aktywność fizyczna w trakcie pracy lekarza weterynarii jest wyjątkowo wysoka.

No i styl… czy jak chcemy mieć jakiś wesoły akcent to musimy ubierać od razu bluzę we wzorki? Chciałam, żeby była alternatywa, dla tych co w kolorowych bluzach czują się źle. A gdyby stworzyć takie detale, które z jednej strony będą ozdobą, a z drugiej strony pozwolą nam wyglądać dalej profesjonalnie?

Wbrew pozorom to jak wyglądamy ma znaczenie. Powiecie, że najważniejsza jest wiedza, umiejętności i doświadczenie? Oczywiście, że tak! Ale by właściciel mógł się o tym przekonać musi nam zaufać. Dlatego bardzo ważne jest pierwsze wrażenie!

Wizerunek ma wpływ i pomaga w budowaniu autorytetu, tak jak wiedza i kultura osobista.

Wpływa również na naszą pewność siebie, samopoczucie. Uważam, że każdy w pracy powinien czuć się komfortowo.

Właśnie z tych powodów powstało Lamoo vet’s wear!

Oddajemy w wasze ręce przemyślane kroje z subtelnym akcentem weterynaryjnym, uszyte ze starannie dobranych tkanin. Mam nadzieję, że ich noszenie sprawi Wam wiele radości…

Szczegóły mają znaczenie!!!

Małgorzata Rudkowska

lekarz weterynarii, właścicielka marki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl